Алан Купер почав свою роботу над першим виданням цієї книжки 20 років тому. Він казав програмістам, що прийшов час зробити крок назустріч користувачам і почати писати програми, які їм сподобаються. Сьогодні ситуація змінилася: оцифровування всіх видів інформації спонукало користувачів з головою поринути в нові технології. Четверте видання бере до уваги всі зміни в галузі, що відбулися за останні сім років, з збереженням усіх ідей з попередніх видань, які не втратили актуальності.
Проектування взаємодії - це орієнтований на людину підхід проектування інтерактивних цифрових продуктів, середовища, систем і служб. Багато уваги приділяється проектуванню поведінки — аспекту, який часто нехтують традиційними дисциплінами.
У цій книжці зосереджено увагу на цілях користувачів (тобто причинах, які використовують цей продукт), на їхніх сподіваннях, сподіванні, світогляді та нахилах. Він дає нам змогу робити могутні рішення, з якими приємно працювати.
Передмова четвертого видання
Вона присвячена проектуванню взаємодії - проектуванню інтерактивних цифрових продуктів, середовища, систем і служб. Як і більшість дисциплін проектування, дизайн взаємодії перш за все орієнтований на форму. Проте перш за все проектування взаємодії зосереджене на аспекті, який рідко звертається до традиційних дисциплін проектування: проектування поведінки.
Зазвичай проектування впливає на поведінку людини: архітектура орієнтована на використання людьми фізичного простору, а графічний дизайн часто намагається стимулювати певну реакцію. Але зараз, з повсюдним розповсюдженням високотехнологічних продуктів — від комп'ютерів до машин, від телефонів до побутових технологій, — створені продукти дедалі частіше виявляють складну поведінку.
Візьміть хоча б такий простий продукт, як кухонна плита. До цифрової епохи керувати нею було неважко: достатньо було повернути одну рукоятку до бажаної позиції. На держаку було нанесено мітки для вибору режиму: один для вимикання і декілька міток для конкретної температури. Кожен раз, коли рукоятка поверталася в певну позицію, завжди відбувалося одне й те саме. Звичайно, "покладанням" це можна назвати, але, безумовно, це дуже проста поведінка.
Порівняйте сучасні плити з мікропроцесорами, ЖК-дикаторами та вбудованими операційними системами. На панелі керування розташовано кнопки з написами, які не стосуються кулінарії: « Випікання», « Відкриття», « Програма», а також (надійні, більш очікувані) кнопки « Випічка» і « Граль». Що трапиться, коли ви натискаєте одну з таких кнопок, то вам буде важче передбачити, що станеться, ніж коли ви крутите руку на старій газовій плиті. Крім того, натискання однієї з цих кнопок часто залежить від режиму роботи плити, а також від того, які кнопки ви натискали раніше. Саме це означає « важкою поведінкою ».
Поява продуктів зі складною поведінкою призвела до нової дисципліни. Проектування взаємодії переймає теорію і прийоми з традиційного проектування, юзабіліті та інженерних дисциплін. Але результати — це щось більше, ніж сума частин; вони мають свої унікальні методи та прийоми. І варто зауважити, що проектування взаємодії пов'язане з проектуванням, що значно відрізняється від наукових та інженерних дисциплін діяльності. Хоча в проектуванні взаємодії аналітичний метод застосовується там, де це потрібно, не менш важлива роль у ньому відіграють синтез і прагнення передбачити майбутнє стан справ (не обмежуючи поточним станом).
Проектування взаємодії по своїй суті орієнтоване на людину. Вона найбільше прагне задовольнити потреби та бажання людей, які взаємодіють з продуктом або послугою. Ці цілі та потреби можна виразити як розповіді — логічні та емоційні послідовності подій. У відповідь на ці приватні історії цифрові продукти повинні бути передними.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ми доставляємо замовлення по всій території країни.
Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.
Способи оплати:
- Оплата при отриманні
- Онлайн-оплата картою
- Оплата в терміналі
- Безготівковій розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта
"Укрпоштою" по Україні до відділень або кур'єром на адресу— від 40 грн, строки доставки – до 7 днів.
- Післяплата/Накладений платіж
- Онлайн-оплата (Visa/MasterCard)
- Переказ на банківський рахунок
- Гарантії від виробника
- Повернення та обмін товару згідно норм діючого законодавства
