Найкраща бізнес-книга за версією Bloomberg та Business Insider
Бестселер New York Times
ТЕМАТИКА
Корпоративна культура, бізнес, менеджмент, командна взаємодія, успішні компанії.
ПРО КНИГУ «КУЛЬТУРНИЙ КІД»
Представимо дві команди, яким потрібно побудувати вежу з пачок спагетті, скотчу, мотузки та маршмеллоу. У першій – студенти бізнес-школи, у другій – дошкільнята. На чию перемогу ви ставите? Звучить абсурдно, але у цьому реальному змаганні перемогли діти. Як у командній взаємодії вони перевершили майбутніх бізнесменів, а згодом – юристів і навіть гендиректорів? Про це розповідає Деніел Койл.
Він досліджував взаємодію у різних групах і дізнався секрети найуспішніших культур світу, з'ясував, чому розум переоцінюють, а навчальну силу помилки – недооцінюють. А ще – розглянув, як лідери ефективних культур не лише досягають вершин, а й утримуються там.
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ
Для всіх, хто цікавиться бізнесом та створенням успішних команд. Для тих, хто хоче зробити свою компанію більш ефективною та прибутковою.
ЧОМУ ЦЯ КНИГА ДЕНІЄЛУ КОЙЛА
У виданні описано досвід найкращих команд світу, і завдяки книзі читачі можуть його перейняти. Робота отримала низку нагород: бестселер New York Times, найкраща бізнес-книга за версією Bloomberg, BookPal, Library Journal та Business Insider.
ПРО АВТОРА
Деніел Койл - бізнес-консультант та письменник. Консультував "морських котиків", Microsoft, Google, Cleveland Guardians та ін. Автор п'яти книг. За однією з них було знято фільм «Хардбол» із Кіану Рівзом.
ВІДГУКИ ПРО КНИГУ «КУЛЬТУРНИЙ КІД»
«Якщо хочете зрозуміти, як працюють успішні команди: які сигнали передають, якою мовою говорять, чим мотивують до творчості, то кращої інструкції вам не знайти.» Чарльз Дахігг, автор бестселера "Сила звички"
«Роками чекав на цю роботу. І вона навіть краща, ніж я уявляв. Койл написав блискучу книгу, яка демістифікує магію великих компаній. Адам Грант, автор бестселера «Давати та брати»
ЦИТАТИ З КНИГИ ДЕНІЄЛУ КОЙЛА
«Чарівний фідбек»
«Кілька років тому команда психологів зі Стенфордського, Єльського та Колумбійського університетів попросила учнів середньої школи написати есе, після чого вчителі дали їм різні види фідбека. Виявилося, що один вид зворотного зв'язку так підвищував мотивацію та продуктивність учнів, що його охрестили «чарівним фідбеком». Ті, хто його отримував, набагато частіше бралися переписувати роботу та показували значно кращий результат. Нічого хитрого в цьому фідбеку не було. Тільки одна проста пропозиція: «Я пишу ці зауваження, бо вірю, що ти можеш показати найкращий результат, і знаю, що впораєшся». Ось і все. Усього сімнадцять слів. Але ці слова потужні, тому що рясніють сигналами приналежності:
– Ти частина цієї групи.
- ця група особлива; тут найвищі стандарти.
- Я вірю, що ти можеш досягти цих стандартів.
Що впливає на ефективність команди
«Ефективність команди визначають такі п'ять точних факторів.
Кожен член групи говорить і слухає приблизно в рівних пропорціях, віддаючи перевагу лаконічності.
- Усі підтримують високий рівень зорового контакту, їх розмови та жестикуляція енергійні.
- Учасники спілкуються не лише з керівником групи, а й один з одним.
- Члени команди розмовляють усередині групи на сторонні теми.
- Усі періодично виходять «на розвідку» за межі команди та повертаються з інформацією, якою діляться з іншими.
Ці фактори не враховують жодної індивідуальної навички чи атрибуту, які ми асоціюємо з успішними групами. Навпаки, вони спираються на поведінку, яку ми зазвичай вважаємо надто примітивною і, відповідно, тривіальною. Але коли йдеться про прогнозування продуктивності команди, саме ця примітивна поведінка і працює. »